Conditii intrare in sistemul sanitar

Primul forum
Reguli forum
Va rugam nu solicitati prin intermediul forumului numarul de credite pe care le aveti. Pentru lista documentelor necesare eliberarii/reavizarii Certificatului de Membru, accesati site-ul.

Re: Conditii intrare in sistemul sanitar

Mesajde teogea » Joi Apr 22, 2010 9:25 am

Multumesc pentru raspuns! :)
teogea

Mesajde ana » Mie Apr 21, 2010 11:23 am

teogea scrie:
teogea scrie:Buna ziua!
Cu respect as dori sa va adresez o intrebare!Am 35 de ani si sunt absolventa a Scolii Postliceale Sanitare Bacau-promotia 1996!Mentionez ca nu am practicat meseria, pana acum in 2010.As vrea sa stiu daca pot intra in sistemul sanitar si care ar fi pasii de parcurs!Pot sa-mi mai practic meseria? :?: Multumesc anticipat!

Buna ziua,
din ce ati precizat, dumneavostra aveti o intrerupere mai mare de 5 ani in activitatea de asistent medical. Trebuie sa urmati un stagiu de practica pentru a putea sa va angajati ca asistent medical. Veniti la secretariatul nostru (adresa o aveti pe site) pentru detalii.

O zi buna.

Multumesc pentru raspuns!
In completare raspunsului dvs as mai avea o intrebare:
Informatiile necesare le pot obtine de la Filiala OAMMR Judeteana de care apartin sau trebuie sa ajung neaparat la Bucuresti?
Numai bine! :)

D-voastra trebuie sa va adresati fililei OAMGMAMR de care apartineti.
ana

Mesajde teogea » Joi Apr 15, 2010 1:12 pm

teogea scrie:Buna ziua!
Cu respect as dori sa va adresez o intrebare!Am 35 de ani si sunt absolventa a Scolii Postliceale Sanitare Bacau-promotia 1996!Mentionez ca nu am practicat meseria, pana acum in 2010.As vrea sa stiu daca pot intra in sistemul sanitar si care ar fi pasii de parcurs!Pot sa-mi mai practic meseria? :?: Multumesc anticipat!

Buna ziua,
din ce ati precizat, dumneavostra aveti o intrerupere mai mare de 5 ani in activitatea de asistent medical. Trebuie sa urmati un stagiu de practica intai pentru a putea sa va angajati ca asistent medical. Veniti la secretariatul nostru (adresa o aveti pe site) pentru detalii.

O zi buna.

Multumesc pentru raspuns!
In completare raspunsului dvs as mai avea o intrebare:
Informatiile necesare le pot obtine de la Filiala OAMMR Judeteana de care apartin sau trebuie sa ajung neaparat la Bucuresti?
Numai bine! :)
teogea

Conditii intrare in sistemul sanitar

Mesajde teogea » Mie Apr 14, 2010 12:40 pm

Buna ziua!

Buna ziua,
din ce ati precizat, dumneavostra aveti o intrerupere mai mare de 5 ani in activitatea de asistent medical. Trebuie sa urmati un stagiu de practica intai pentru a putea sa va angajati ca asistent medical. Veniti la secretariatul nostru (adresa o aveti pe site) pentru detalii.

O zi buna.
teogea

Înapoi la Primul forum