Informatie

Primul forum
Reguli forum
Va rugam nu solicitati prin intermediul forumului numarul de credite pe care le aveti. Pentru lista documentelor necesare eliberarii/reavizarii Certificatului de Membru, accesati site-ul.

Informatie

Mesajde marian » Sâm Ian 22, 2011 12:46 pm

Doresc sa stiu daca oanmr organizeaza in anul 2011 completare de studii ptr. asistenti medicali, daca organizeaza cand se fac inscrierile si unde.
marian

Re: Informatie

Mesajde amg_anei » Joi Ian 13, 2011 11:20 pm

Rita scrie:Bine v-am g?sit!
Pentru ob?inerea certificatului de membru am citit c? este necesar? ?i •Cartea de munca sau contract individual de munca pentru cei care nu poseda tipizat carte de munca. Având în vedere c? lucrez în armat? ca subofi?er sanitar, ave?i idee ce document ar trebui s? aduc?
Toate cele bune!

Buna seara,
In aceeas situatie am fost si eu si va pot spune ca va puteti adresa serviciului personal din unitate si le puteti cere adeverinta de salariat in care se va specifica postul, durata contractuala, sectia si destinatia adeverintei respectiv OAMGMAMR.
amg_anei

Mesajde motzeta » Dum Noi 14, 2010 11:41 pm

Buna seara, am vazut ca pentru certificatul de membru trebuie si fisa de inscriere in Registrul Unic. Aceasta fisa mi-a fost oprita la ultimul ALP in 2008. Trebuie sa am alta fisa si de unde?
motzeta

Mesajde motzeta » Dum Noi 07, 2010 2:47 pm

Buna ziua! Unde achit taxa pt. credite EMC si ce trebuie specificat la achitarea taxei?
motzeta

Mesajde Rita » Mar Oct 12, 2010 7:46 pm

Bine v-am g?sit!
Pentru ob?inerea certificatului de membru am citit c? este necesar? ?i •Cartea de munca sau contract individual de munca pentru cei care nu poseda tipizat carte de munca. Având în vedere c? lucrez în armat? ca subofi?er sanitar, ave?i idee ce document ar trebui s? aduc?
Toate cele bune!
Rita

Mesajde sorentina » Vin Oct 01, 2010 7:08 pm

Buna ziua!
Sunt noua pe acest forum si am speranta ca ma puteti ajuta: de unde pot procura , imprumuta , printa , etc. , cartile din bibliografia pentru examenul de grad principal?
Multumesc anticipat!
sorentina

Mesajde ana » Lun Apr 26, 2010 10:08 am

marian scrie:Buna ziua. Doresc sa stiu ce pasi trebuie sa urmez pentru a intra in legaliatate pentru obtinerea dreptului de libera practica si de membru al OANMR, avand in vedere ca sunt inscris in registrul unic si nu am platit cotizatia din anul 2003 iar din anul 2007 nu mai activez pe functia de ASISTENT MEDICAL.Doresc sa lucrez part-time si am nevoie de autorizatia de libera practica.Vreu daca se poate sa-mi spuneti exact cu ce acte trebuie sa ajung la dvs. pentru a nu face mai multe drumuri.Va multumesc anticipat pentru raspuns.

Buna ziua!
Pentru o va informa cat mai corect, va asteptam la sediul filialei cu actele d-voastra de studii si o copie a Carnetului de munca. Puteti veni de luni pana joi intre orele 09.00-17.00, la secretariatul filialei (etaj 1).
O zi frumoasa!
ana

Informatie

Mesajde marian » Dum Apr 25, 2010 2:00 pm

Buna ziua. Doresc sa stiu ce pasi trebuie sa urmez pentru a intra in legaliatate pentru obtinerea dreptului de libera practica si de membru al OANMR, avand in vedere ca sunt inscris in registrul unic si nu am platit cotizatia din anul 2003 iar din anul 2007 nu mai activez pe functia de ASISTENT MEDICAL.Doresc sa lucrez part-time si am nevoie de autorizatia de libera practica.Vreu daca se poate sa-mi spuneti exact cu ce acte trebuie sa ajung la dvs. pentru a nu face mai multe drumuri.Va multumesc anticipat pentru raspuns.
marian

Înapoi la Primul forum